Zespół na wesele

Fundamentem udanej imprezy jest dobra muzyka i miła atmosfera. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstał  projekt rozrywkowy „Happy-7” Live Music Band. Pięcioro doświadczonych muzyków z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem zadba odpowiedni poziom konferansjersko-muzyczny waszej imprezy. Obsługujemy: wieczory integracyjne, imprezy firmowe, rodzinne bankiety, bale sylwestrowe, bale studniówkowe ale przede wszystkim zabawy weselne.

Gramy i śpiewamy 100% na żywo, bez podkładów i pół-playbacków.  Niebanalny oraz wielopokoleniowy repertuar w różnych stylach muzycznych wykonywany przez żeński oraz męski wokal a także dobór różnych zabaw oraz konkursów weselnych spowodują że impreza będzie na doskonałym poziomie i na długo zapadnie w pamięci Was i waszych gości. W naszym   repertuarze znajdziecie państwo popularne utwory polskie ale także największe hity muzyki światowej. Zarówno perełki  muzyki festiwalowej, rockowe ballady, jak i porywające do tańca hity z gatunku disco i folk.

Profesjonalne przygotowanie strony konferansjerskiej powoduje, że wszystkie konkursy weselne, zabawy oczepinowe oraz toasty prowadzone są z dużą ilością dobrego humoru ale i odpowiednią klasą.

Wysoka jakość naszych  usług oraz rozsądna cena powoduje, że cieszymy   się  dobrą opinią w branży. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałością o detale co skutkuje tym, że impreza weselna przez nas prowadzona jest na  doskonałym poziomie i na długo zapadnie w pamięci waszej i waszych gości. „Happy-7” Live Music Band to gwarancja dobrej zabawy i udanej imprezy.

Działamy na terenie Polski południowej od Śląska po Podkarpacie, głownie jednak na terenie Małopolski, Kraków, Bielsko Biała, Nowy Targ, itd.